Patch cord MM OM3 LC Duplex to LC Duplex, 2F, Zipcord Tight-Buffered Cable, LSZH, 2.0 mm legs 50 µm ClearCurve® multimode (OM3), LSZH™/FRNC, 2m Solutii Fibra Optica
Patch cord MM OM3 LC Duplex to LC Duplex, 2F, Zipcord Tight-Buffered Cable, LSZH, 2.0 mm legs 50 µm ClearCurve® multimode (OM3), LSZH™/FRNC, 2m

Patch cord MM OM3 LC Duplex to LC Duplex, 2F, Zipcord Tight-Buffered Cable, LSZH, 2.0 mm legs 50 µm ClearCurve® multimode (OM3), LSZH™/FRNC, 2m

  • Patch cord MM OM3 LC Duplex to LC Duplex, 2F, Zipcord Tight-Buffered Cable, LSZH, 2.0 mm legs 50 µm ClearCurve® multimode (OM3), LSZH™/FRNC, 2m Solutii Fibra Optica

Descriere
Patch cord MM OM3 LC Duplex to LC Duplex, 2F, Zipcord Tight-Buffered Cable, LSZH, 2.0 mm legs 50 µm ClearCurve® multimode (OM3), LSZH™/FRNC, 2m
Etichete: Patch, cord, OM3, Duplex, Zipcord, Tight-Buffered, Cable, LSZH, 2.0, legs, ClearCurve®, multimode, (OM3), LSZH™/FRNC, Solutii, Fibra, Optica, CORNING

Abonează-te la newsletter
și află de reducerile cu timp limitat!

Whatsapp Whatsapp