Coșul este gol!

Patch cord SC/PC-SC/PC MM50/125 OM4 duplex 2.0mm standard color LSZH jacket cable, (L)m Solutii Fibra Optica
Patch cord SC/PC-SC/PC MM50/125 OM4 duplex 2.0mm standard color LSZH jacket cable, (L)m

Patch cord SC/PC-SC/PC MM50/125 OM4 duplex 2.0mm standard color LSZH jacket cable, (L)m

  • Patch cord SC/PC-SC/PC MM50/125 OM4 duplex 2.0mm standard color LSZH jacket cable, (L)m Solutii Fibra Optica

Patch cord SC/PC-SC/PC MM50/125 OM4 duplex 2.0mm standard color LSZH jacket cable, (L)m
Etichete: Patch, cord, SC/PC-SC/PC, MM50/125, OM4, duplex, 2.0mm, standard, color, LSZH, jacket, cable, (L)m, Solutii, Fibra, Optica, KOC

Abonează-te la newsletter și află de reducerile cu timp limitat!

Whatsapp Whatsapp