Patch panel 19" LANscape® 12 Fibres, SC Duplex , MM OM3/OM4, black, echipat Solutii Fibra Optica
Patch panel 19" LANscape® 12 Fibres, SC Duplex , MM OM3/OM4, black, echipat

Patch panel 19" LANscape® 12 Fibres, SC Duplex , MM OM3/OM4, black, echipat

  • Patch panel 19" LANscape® 12 Fibres, SC Duplex , MM OM3/OM4, black, echipat Solutii Fibra Optica

Specificaţii
  • Număr fibre
  • Număr fibre
    12 fibre
  • Tip Conectica
  • Tip Conectica
    SC MM OM3/OM4
Descriere
Patch panel 19" / 1U LANscape® Fibre Housing, loaded with SC Duplex adapters and pigtails, 12 Fibres, 1U, Multimode OM3/OM4, universal splice pack, protectors not included, black
Etichete: Patch panel 19" / 1U, 12 fibre OM3/OM4 LANscape® Fibre Housing, echipat cu: 6 adaptori SC Duplex OM3/OM4, 12 pigtail-uri SC OM3/OM4, caseta splice universala, fara protectii splice, negru

Abonează-te la newsletter
și află de reducerile cu timp limitat!

Whatsapp Whatsapp